11. BÖLGE HİZMETİÇİ EĞİTİM PROGRAMI ERZURUM’DA YAPILDI

Anadolu Teşkilat Başkanlığı 11. Bölge Koordinasyon ve Hizmetiçi Eğitim Toplantısı 3-4 Kasım tarihlerinde Erzurum’un ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Erzurum, Erzincan, Trabzon, Bayburt ve Ağrı’dan Yönetim Kurulları ve İstişare Üyelerinin katıldığı toplantıya Genel Merkez adına YİK Başkanı Mehmet GÜNEY, Yönetim Kurulu Başkanı Kemal ÖZDEN, Teşkilatlanma Başkanı M. Fesih KAYA, Genç Hareket Başkanı Serkan DEMİREL, İstanbul Koordinatörü Ammar Cengiz ŞENOL , Muhammet Fatih BÜYÜKKARA, Hatice BALIN ve Rahime YÜKSEL katıldı.

Program Dr. Fethi YILDIRIM’ın Kur'an tilavetinin ardından İMH 11. Bölge Başkanı Mehmet GÖZÜTOK ve İMH Anadolu Koordinatörü Ertuğrul TAŞLI'nın açılış konuşması ile başladı. 

İki gün süren toplantıda aşağıdaki konular işlenmiştir.

1.Oturum

TEŞKİLAT ve DAVA ADAMI OLMAK – Mehmet GÜNEY

2.Oturum

FERDİN KENDİ İÇİNDE ZENGİNLEŞTİRMESİ GEREKEN HASLETLER – Kemal ÖZDEN

3.Oturum

DEĞERLER EĞİTİMİ – Muhammed Fesih KAYA

4.Oturum

İSTİŞARENİN ÖNEMİ – Ammar Cengiz ŞENOL

5.Oturum

FERDİN CEMAATİNE YÖNELİK ZENGİNLEŞTİRMESİ GEREKEN HASLETLER – M. Fatih BÜYÜKKARA

İştirak eden hareket  mensuplarımıza teşekkür eder, toplantımızın hareketimiz ve ümmet adına hayırlara vesile olmasını niyaz ederiz.

Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller Derneğimiz tarafından sağlanmaktadır. Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2016 ©