DERNEĞİMİZİN IV. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Derneğimizin IV. Olağan Genel Kurulu 10 Şubat 2019'da yapıldı. İnsan ve Medeniyet Hareketi Erzurum Derneği genel merkezinde gerçekleştirilen genel kurul toplantısı Osman TUNA tarafından okunan Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Divan heyetinin oluşturulmasının ardından Yönetim Kurulu Başkanı Fahri GÜZEL  hareketimizin sorumluluklarını ve gelceğe dair misyonuna dair konuşma yaptı.

Fahri GÜZEL'in ardından Bölge Başkanı Memet GÖZÜTOK 11. Bölgenin faaliyetleri, yaşanan problemler ve geleceğe dair planlamalarını anlattı. İMH Anadolu Teşkilat Başkanı Ertuğrul TAŞLI Erzurum'un birikimini, bu birikimin sahaya olan yansımalarını ve beklentilerini anlattı.

Konuşmaların ardından Faaliyet Raporunun okunması ve müzakeresi, Bilanço Gelir Gider Raporunun okunması, müzakeresi ve ibrazı, Denetim Kurulu Faaliyet Raporunun okunması ve müzakeresinin ardından Yönetim Kurulu ile Denetleme Kurulunun asil ve yedek üyelerinin seçimi yapıldı.

Yapılan seçim sonucu yeni yönetim aşağıdaki isimlerden oluşmuştur.

 1. Fethi YILDIRIM
 2. Hüseyin AYDOĞDU
 3. Hasan OKUMUŞ
 4. Ahmet UZUN
 5. Mehmet ÇELEBİ
 6. Muhammet KIZILGEÇİT
 7. Sadrettin KARACA
 8. Fahri GÜZEL
 9. Adem COŞKUN
 10. Orhan DAĞ
  Oluşan yeni yönetim hareketimiz ve ümmet için hayırlara vesile olur inşallah.
Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller Derneğimiz tarafından sağlanmaktadır. Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2016 ©